Location : Home > H > HIF3BA-20D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-20D-2.54R-CL(71)
RJHSEGF8JA1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
025-0470-000 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN DUST CAP SZ 28
FH21-26S-1DSA Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 26 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Through Hole
DAM-15P-D Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
DJT10E23-35PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 100 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
BACC45FN18-8P8H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
0014567020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 2POS 2.54MM 22AWG TIN
1914069 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1914069 Phoenix Contact 157740 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1914069 Phoenix Contact 278610 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1893230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)