Location : Home > H > HIF3BA-20D-2.54R(11)
HIF3BA-20D-2.54R(11)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
983-0S08-98S6-L Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
JR-S Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories SCREW FOR P/N JRC21BP-26S
71-572113-10S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
MS27468T21F16SL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
FGG.0B.561.ZZC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 22-26 AWG Size 0.9mm Crimp Gold
10061122-351320HLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 35 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
0719731009 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
KK08615300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KK08615300J0G Amphenol FCI 157850 2016+ 1016 TB PLU PLU WF/NUT Unitronix Electronics Limited
KK08615300J0G IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KK08615300J0G NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1751410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1751410000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1751410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDCB 3.5 5POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1751410000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
DF62-4EP-2.2C(10) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.087" (2.20mm)
DF62-4EP-2.2C(10) Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts EKT Electronics Co., Ltd
DF62-4EP-2.2C(10) Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
DF62-4EP-2.2C(10) IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
380-10-136-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER TAIL 2.54MM
380-10-136-00-001101 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
380-10-136-00-001101 Preci-Dip 147410 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
380-10-136-00-001101 Preci-Dip 278370 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1956577 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1956577 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1956577 Phoenix Contact 147270 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1956577 Phoenix Contact 277310 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
342-10-162-00-593000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin CONN HEADER 62POS .100 L.585
342-10-162-00-593000 Mill-Max Manufacturing Corp. 146950 2016+ CONN HEADER 62POS .100 L.585 Unitronix Electronics Limited
342-10-162-00-593000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278050 2016+ CONN HEADER 62POS .100 L.585 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com