Location : Home > H > HIF3BA-16D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-16D-2.54R-CL(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BA-16D-2.54R-CL(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BA-16D-2.54R-CL(71) CONN HOUSING 16POS 2.54MM DUAL 157830 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
82387-9015 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SPECIAL QD MAT 34"X65.25"