Location : Home > H > HIF3BA-10D-2.54C
HIF3BA-10D-2.54C
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BA-10D-2.54C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BA-10D-2.54C 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1437538-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS
1437538-2 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1437538-2 TE Connectivity AMP Connectors 288750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1437538-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1437538-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET DIP 28POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-535598-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0387303130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-929504-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)