Location : Home > H > HIF3B-64D-2.54R
HIF3B-64D-2.54R
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTVP00RW-11-35JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DF30CJ-22DS-0.4V(82) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 22 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
DL64R22-55P6-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
0760107101 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors - Accessories CONN VERT SHELL 36POS T/H KEY
10-314901-123 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN CLAMP
89947-730SLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC SOCKET 30POS 2MM GOLD
D38999/26JG35SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
M22-2510646 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
M22-2510646 Harwin Inc. 147420 2016+ 6 SIL VERT PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M22-2510646 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-2510646 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
111007-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings Rectangular Housing Connector
111007-7 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
111007-7 TE Connectivity AMP Connectors 157210 2016+ 30 A/L UNIV HDR HSG VP Unitronix Electronics Limited
111007-7 TE Connectivity AMP Connectors 289010 2016+ 30 A/L UNIV HDR HSG VP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0038007093 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
0987442001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 32 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black
0395372011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1773330011 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1773330011 Weidmuller 157420 2016+ TERMINAL MARKER WS 12/5 FWZ MKD Unitronix Electronics Limited
350-80-109-00-206191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
350-80-109-00-206191 Preci-Dip 147090 2016+ CONN HDR 9POS 0.100 SMD R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
350-80-109-00-206191 Preci-Dip 288930 2016+ CONN HDR 9POS 0.100 SMD R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com