Location : Home > H > HG20008000J0G
HG20008000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HG20008000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4750AP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 1W DO204AL
SI9933BDY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 20V 3.6A 8-SOIC
SI9933BDY-T1-E3 VISHAY 318 16+ SOP8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI9933BDY-T1-E3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET DUAL P-CH 20V 3.6A 8-SOIC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SI9933BDY-T1-E3 VISHAY 18000 14+ SOP-8 WLParts Electronics ltd
SI9933BDY-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DFLS1100Q-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V POWERDI123
DFLS1100Q-7 DIODEZETEX 10170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
DFLS1100Q-7 DIODEZETEX 9620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
DFLS1100Q-7 DIODEZETEX 9870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
DFLS1100Q-7 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HN12103200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HN12103200J0G Amphenol FCI 157190 2016+ 350 TB SPRING PLUG WF Unitronix Electronics Limited
HN12103200J0G IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HN12103200J0G NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1636900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1636900000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1636900000 Weidmuller 285250 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1832853 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 14 Position Terminal Block Green Plug Connection - Ganged 27.8mm
1832853 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1832853 Phoenix Contact 146980 2016+ PLUG 3.81MM 14POS DIN RAIL Unitronix Electronics Limited
1832853 Phoenix Contact 288190 2016+ PLUG 3.81MM 14POS DIN RAIL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1953080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
1953080000 Weidmuller 147420 2016+ LMZFL 7/9/135 3.5OR Unitronix Electronics Limited
1953080000 Weidmuller 288490 2016+ LMZFL 7/9/135 3.5OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1870190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1870190000 Weidmuller 147560 2016+ LSF-SMT 5.00/07/180 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
1888315 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole
1888315 Phoenix Contact 147280 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1888315 Phoenix Contact 298290 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282847-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
282847-2 STOCK 46450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
282847-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
282847-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0336-0-15-01-34-01-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.032" ~ 0.046" (0.81mm ~ 1.17mm) Standard Tail Press-Fit