Location : Home > H > HG20008000J0G
HG20008000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HG20008000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
38720-0205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
38720-0205 Electronics 27360 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
38720-0205 IC 36582 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
38720-0205 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0185760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-26 AWG
OSTVE193050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
OSTVE193050 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVE193050 NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVE193050 On Shore Technology Inc. 157660 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1753004002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1753004002 Weidmuller 157260 2016+ CONN HEADER MALE 4POS 3.50MM Unitronix Electronics Limited
1753004002 Weidmuller 287530 2016+ CONN HEADER MALE 4POS 3.50MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ02555100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ02555100J0G Amphenol FCI 157680 2016+ 508 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ02555100J0G IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ02555100J0G NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1000860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1000860000 Distributor 183410 17+RoHS Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
1000860000 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1000860000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1000860000 Weidmuller 297530 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995429 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
995429 Weidmuller 157110 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 16POS OR Unitronix Electronics Limited
995429 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 16POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1877562 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block 55¡ã (125¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
0395947013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole