Location : Home > H > HF18708100J0G
HF18708100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HF18708100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20020012-G051B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020012-G051B01LF Amphenol FCI 147340 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020012-G051B01LF Amphenol FCI 288570 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020012-G051B01LF IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH05190 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.394" (10.00mm) Vertical Through Hole
ELLH05190 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 5POS .394 VERT BK EKT Electronics Co., Ltd
ELLH05190 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 5POS .394 VERT BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
ELLH05190 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 5POS .394 VERT BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ELLH05190 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
580129-3 IC 59380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP221F23IDT Crystals and Oscillators Crystals 22.1184MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 30 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
LP221F23IDT IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP221F23IDT NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F52023CKT Crystals and Oscillators Crystals 52MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F52023CKT CTS-Frequency Controls 41985 1538+ CRYSTAL 52.000 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F52023CKT CTS-Frequency Controls 57409 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F52023CKT CTS-Frequency Controls 97890 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ELLH02230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELLH02230 Amphenol PCD 157360 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
ELLH02230 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH02230 NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HS28108100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
HS28108100J0G Amphenol FCI 157200 2016+ 750 TB SP CL INTERLACE/T Unitronix Electronics Limited
HS28108100J0G IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HS28108100J0G NEW 88890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB750-TI06 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
A-TB750-TI06 Assmann WSW Components 147460 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB750-TI06 IC 40400 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB750-TI06 NEW 87830 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TA13416300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
TA13416300J0G AMPHENOL 58168 2017+ futuro trade ltd.
TA13416300J0G Amphenol FCI 147550 2016+ 508 TB WIR PRO 180D Unitronix Electronics Limited
TA13416300J0G IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TA13416300J0G NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TA50000006 Crystals and Oscillators Oscillators 50MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V Enable/Disable
521198-2 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 3 Position Housing Connector Female, Receptacle Red 0.187" (4.75mm)
521198-2 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
521198-2 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
521198-2 TE Connectivity AMP Connectors 147180 2016+ CONN RCPT HSG 3POS .187 RED Unitronix Electronics Limited
521198-2 TE Connectivity AMP Connectors 299190 2016+ CONN RCPT HSG 3POS .187 RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2086-0-15-15-21-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) Standard Tail Press-Fit