Location : Home > H > HF1008R-082J
HF1008R-082J
Share on FacebookShare on Facebook
HF1008R-082J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HF1008R-082J Original new 81054 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
HF1008R-082J RoHS Compliant 37695 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-04H-173-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T412
ATS-18E-03-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
DLP11SN670SL2L Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 67 Ohm @ 100MHz 180mA DCR 1.63 Ohm
ATS-06A-173-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB
ATS-07C-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-10A-57-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
7427004 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 258 Ohm @ 100MHz ID 0.248" Dia (6.30mm) OD 0.555" Dia (14.10mm) Length 1.126" (28.60mm)