Location : Home > H > HF1008-047K
HF1008-047K
Share on FacebookShare on Facebook
HF1008-047K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HF1008-047K RoHS Compliant 38065 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
HF1008-047K Original new 81054 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-20D-159-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
ATS-11H-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
BC858CE6433HTMA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 30V 0.1A SOT-23
BC858CE6433HTMA1 310000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
BC858CE6433HTMA1 IC 37650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BC858CE6433HTMA1 NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20H-129-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412
ATS-04B-161-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412
ATS-09E-195-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT
ATS-18D-08-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
ATS-01F-02-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
ATS-16C-114-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
ALSS10-5 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #10 Aluminum 0.625" (15.88mm) 5/8"
NSS-8-4-01 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts MACHINE SCREW PAN SLOTTED 8-32
NSS-8-4-01 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NSS-8-4-01 NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4669-473K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 510mA 500 mOhm Max Radial
4669-473K API Delevan 46950 1525+ INDUCTOR RF 47UH 10 OPEN RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4669-473K Electronics 27491 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4669-473K IC 37510 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4669-473K RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
9130-08 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330nH Unshielded Wirewound Inductor 815mA 220 mOhm Max Axial