Location : Home > H > HES302G400W5L
HES302G400W5L
Share on FacebookShare on Facebook
HES302G400W5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HES302G400W5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3000uF 400V CASE 2.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HES302G400W5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3000uF 400V CASE 2.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
HES302G400W5L CAP ALUM 3000UF 400V SCREW 884900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
HES302G400W5L standard package with RoHS 43510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.