Location : Home > H > HES152G450X5L
HES152G450X5L
Share on FacebookShare on Facebook
HES152G450X5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HES152G450X5L RoHS Compliant 37605 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
HES152G450X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 450V CASE 3in 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
HES152G450X5L CAP ALUM 1500UF 450V SCREW 783300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
HES152G450X5L Original new 81054 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk