Location : Home > H > HDSP-N100
HDSP-N100
Share on FacebookShare on Facebook
HDSP-N100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HDSP-N100 Original&New&Rhos 197515 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
HDSP-N100 Original new 81054 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929647-04-22-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929647-04-22-I 3M 287590 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929647-04-22-I 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929647-04-22-I IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0741621512 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold