Location : Home > H > HDM14JT6K20
HDM14JT6K20
Share on FacebookShare on Facebook
HDM14JT6K20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HDM14JT6K20 RES 6.2K OHM 1/4W 5 AXIAL 876900 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HDM14JT6K20 RES 6.2K OHM 1/4W 5 AXIAL 1526500 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
45F35R Resistors Through Hole Resistors RES 35 OHM 5W 1% AXIAL
45F35R Ohmite 571000 RES 35 OHM 5W 1 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45F35R Ohmite 590400 RES 35 OHM 5W 1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
45F35R Ohmite 695600 RES 35 OHM 5W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.
45F35R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 35ohm 1 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd