Location : Home > H > HD1E-M-DC12V
HD1E-M-DC12V
Share on FacebookShare on Facebook
HD1E-M-DC12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HD1E-M-DC12V 789465 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HD1E-M-DC12V 789465 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
HD1E-M-DC12V 789465 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
HD1E-M-DC12V 789465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJZ-053.3S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W 05VIN 3.3VOUT
RJZ-053.3S RECOM 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
R05P05S/P/X2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER DC/DC 5VIN 5VOUT 1W
R05P05S/P/X2 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R05P05S/P/X2 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R05P05S/P/X2 NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC5-0515SRW/H6/A/M/CTRL Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 4.5-9VIN 15VOUT
7102-12-1000 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Reed Relay DPST (2 Form A) Through Hole
7102-12-1000 567948 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
7102-12-1000 Coto Technology 27810 15+ RELAY REED DPST 500MA 12V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7102-12-1000 Coto Technology 27810 15+ RELAY REED DPST 500MA 12V Unitronix Electronics Limited
7102-12-1000 Coto Technology 88250 1525+ RELAY REED DPST 500MA 12V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9-1415536-1 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil DIN Rail