Location : Home > H > HCU330KBCDRUKR
HCU330KBCDRUKR
Share on FacebookShare on Facebook
HCU330KBCDRUKR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HCU330KBCDRUKR standard package with RoHS 43170 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
HCU330KBCDRUKR CAP CER 33PF 3KV 10 RADIAL 1238600 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-100-A-R-I36-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Absolute Male - M12 x 1.0 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-300-G-H-M12-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Vented Gauge Male - M12 x 1.5 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-300-G-H-M12-5V-000-000 SSI 13830 2013+ SENSOR 300PSI M12-1.5 6G 1-5V Ameyic Electronics Limited
P51-2000-S-AD-MD-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 2000 PSI (13789.51 kPa) Sealed Gauge Male - 7/16" (11.11mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
35722 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories BTTL ONLY NAT HDPE 6OZ
35722 Greenlee Communications 140060 NEW RoHS BLADE REPLACE FindCores Electronics Inc.
35722 Greenlee Communications 88370 2015+ BLADE REPLACE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JE-6 Switches Accessories SWITCH FORMED LEVER ASSMBLY
PM-L65-P Sensors, Transducers Optical Sensors - Photointerrupters - Slot Type - Logic Output Optical Sensor Transmissive 0.236" (6mm) Module, Connector, Slot Type