Location : Home > H > HCPL-540K-100
HCPL-540K-100
Share on FacebookShare on Facebook
HCPL-540K-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HCPL-540K-100 789465 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
HCPL-540K-100 standard package with RoHS 43220 AVAGO 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PEC21DFEN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PEC21DFEN Sullins Connector Solutions 157280 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 42POS Unitronix Electronics Limited
PEC21DFEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PEC21DFEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 42POS TPC Global Service Co.Ltd.
800-10-025-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-025-30-001101 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-025-30-001101 Preci-Dip 147080 2016+ CONN HDR 25POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-025-30-001101 Preci-Dip 289090 2016+ CONN HDR 25POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com