Location : Home > H > HCP1305-R82-R
HCP1305-R82-R
Share on FacebookShare on Facebook
HCP1305-R82-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HCP1305-R82-R INDUCTOR HIGH CURRENT 0.82UH 8000 Coiltronics/Div of Cooper/Buss 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MCC21-16IO8B Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA
MCC21-16IO8B 876655 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MCC21-16IO8B 40296 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-52350G-C0-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks ALUM HEAT SINK MAXIFLOW
DKIH-3352-1011-NK Filters Common Mode Chokes 3 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 7.5 mOhm
ATS-12C-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-18B-83-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB
ATS-04F-145-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
ATS-13C-48-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T412
1944 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #4-40 Brass 0.500" (12.70mm) 1/2"
1944 RoHS 98010 1516+ Good price new and original. Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1944 Electronics 25340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1944 IC 37671 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
901-4MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.157" (4.00mm) Natural
901-4MM IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CBP37-C Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Fit / Snap Lock Nylon 0.370" (9.40mm)