Location : Home > H > HCM495990400ABJT
HCM495990400ABJT
Share on FacebookShare on Facebook
HCM495990400ABJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HCM495990400ABJT CRYSTAL 5.9904MHZ 18PF SMD 41955 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
HCM495990400ABJT CRYSTAL 5.9904MHZ 18PF SMD 57379 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4965 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 5W AXIAL