Location : Home > H > HCM4912000000BBIT
HCM4912000000BBIT
316-83-145-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-145-41-006101 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-145-41-006101 Preci-Dip 147680 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-145-41-006101 Preci-Dip 289170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1358930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1358930000 Weidmuller 147790 2016+ S2C-SMT 3.50/08/90LF 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
431211-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
70AAJ-6-F0G Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Compression Contact, Female Connector Surface Mount
70AAJ-6-F0G 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
70AAJ-6-F0G Bourns Inc. 147770 2016+ MODULAR CONTACT SMD FEMALE Unitronix Electronics Limited
1948990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1948990000 Weidmuller 157870 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1948990000 Weidmuller 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1969572-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-1969572-4 IC 56140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022282153 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1722991304 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold
1722991304 Molex, LLC 147370 2016+ ULTRAFIT VERT 30 AU PLATED BLK Unitronix Electronics Limited
1722862307 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold
1722862307 Molex, LLC 147460 2016+ ULTRAFIT VERT 30 AU PLATED NAT Unitronix Electronics Limited
3123-2-00-15-00-00-08-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.040" (1.02mm) Dia