Location : Home > H > HCM4910000000AAJT
HCM4910000000AAJT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-144-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-144-41-006101 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-144-41-006101 Preci-Dip 147840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-144-41-006101 Preci-Dip 287530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-036-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-036-10-001101 Preci-Dip 147510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-036-10-001101 Preci-Dip 288470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com