Location : Home > H > HCM22DRTF-S13
HCM22DRTF-S13
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ACM24DCKD Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 48POS .156"
ABC20DKUS-S1191 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 40POS .100"
GBM36DTMT-S273 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD
EB73D-SA1240X Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGEBOARD DUAL 24POS 5A
307-022-501-101 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARDEDGE LOPRO 22POS .156 GRN
HSC36DRAS-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 72POS .100 R/A PCB
0383329312 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN RCPT 13POS IN-LINE
530267-5 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 28POS .156 EXTEND