Location : Home > H > HCC25HEYN
HCC25HEYN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EMC30DRYS-S93 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD
EMC43DRYS-S93 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD
EMC40DRTS-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD
357-025-541-101 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARDEDGE 25POS .156 BLACK LO PRO
556879-7 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors - Housings CONN HSG PLUG 7POS 11.18MM BLACK