Location : Home > H > HC4D-HL-DC12V
HC4D-HL-DC12V
Share on FacebookShare on Facebook
HC4D-HL-DC12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC4D-HL-DC12V Originalnew 81054 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
HC4D-HL-DC12V RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V 6000 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
HC4D-HL-DC12V RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V 8330 Panasonic 2014+ Pb Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CM2A1 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories CHASSIS MOUNTING KIT FOR DC-DC
CM2A1 7984566 13+ fenkey electronics co.,ltd
CM2A1 IC 37380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CM2A1 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NTQ163 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 50W