Location : Home > H > HC4-HTM-AC24V
HC4-HTM-AC24V
Share on FacebookShare on Facebook
HC4-HTM-AC24V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC4-HTM-AC24V Originalnew 81054 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
HC4-HTM-AC24V RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V 8000 Panasonic Electric Works 16+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HC4-HTM-AC24V RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V 27930 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2320513 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 10W