Location : Home > H > HC3-HTM-DC48V-F
HC3-HTM-DC48V-F
Share on FacebookShare on Facebook
HC3-HTM-DC48V-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC3-HTM-DC48V-F RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 48V 8000 Panasonic Electric Works 16+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 48V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HC3-HTM-DC48V-F RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 48V 27820 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LS75-15 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 75W