Location : Home > H > HC16B08000J0G
HC16B08000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HC16B08000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ16T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
MMSZ16T1G IC 36370 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MMSZ16T1G ON 3000 2014+ SOD-123 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
MMSZ16T1G NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W32F24M57600 Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À30ppm Crystal 24pF 40 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W32F24M57600 CTS-Frequency Controls 139310 17+/18+ CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W32F24M57600 CTS-Frequency Controls 56959 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD Unitronix Electronics Limited
445W32F24M57600 CTS-Frequency Controls 98590 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W32F24M57600 CTS-Frequency Controls 98590 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1944356 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1944356 Phoenix Contact 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1944356 Phoenix Contact 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282815-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282815-5 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
282815-5 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECS-180-18-4XEN Crystals and Oscillators Crystals 18MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/US
ECS-180-18-4XEN ECS Inc 61925 1538+ CRYSTAL 18.0000MHZ 18PF T/H Alphatek Technology Limited
ECS-180-18-4XEN NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395435113 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
63458-1 39344 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
63458-1 STOCK 45920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
63458-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
714-87-146-31-018101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Solder
714-87-146-31-018101 Preci-Dip 157030 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-87-146-31-018101 Preci-Dip 278890 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1281 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated