Location : Home > H > HC1-HTM-AC24V-F
HC1-HTM-AC24V-F
Share on FacebookShare on Facebook
HC1-HTM-AC24V-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC1-HTM-AC24V-F RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V 8000 Panasonic Electric Works 16+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HC1-HTM-AC24V-F RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V 27680 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HC1-HTM-AC24V-F standard package with RoHS 43090 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2320830 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 480W