Location : Home > H > HC1-HTM-AC115V
HC1-HTM-AC115V
Share on FacebookShare on Facebook
HC1-HTM-AC115V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC1-HTM-AC115V Originalnew 81054 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPFC125BG Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 2X12V -5V 125W
GPFC125BG 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GPFC125BG Distributor 173350 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
GPFC125BG IC 38761 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
GPFC125BG SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
AVD85-48S12-6L Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 12V 85W
REC5-483.3SRWZ/H2/A/CTRL/X2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 3.3V 5W
CWD48125P Relays Solid State Relays Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
CWD48125P NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AQY221N3M1Y Relays Solid State Relays SON RELAY (1000 PCS. T&R)
AQY221N3M1Y PANASONIC 10000 2022+ SON4 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AQY221N3M1Y PANASONIC 1883 20+PB SON4 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
HS250 5R F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 5 OHM 1% 250W
2-1415366-1 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil DIN Rail