Location : Home > H > HC1-HL-DC12V
HC1-HL-DC12V
Share on FacebookShare on Facebook
HC1-HL-DC12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC1-HL-DC12V RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V 8000 Panasonic Electric Works 16+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HC1-HL-DC12V Originalnew 81054 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8739140000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 48W