Location : Home > H > HC1-H-AC48V-F
HC1-H-AC48V-F
Share on FacebookShare on Facebook
HC1-H-AC48V-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC1-H-AC48V-F RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V 8000 Panasonic Electric Works 16+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HC1-H-AC48V-F RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V 27990 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HC1-H-AC48V-F standard package with RoHS 43600 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2904374 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 25W