Location : Home > H > HC06B05000J0G
HC06B05000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HC06B05000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC06B05000J0G TB SPRING CLAMP 147590 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1898580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)