Location : Home > H > HC-49/U-S9000000ABJB
HC-49/U-S9000000ABJB
Share on FacebookShare on Facebook
HC-49/U-S9000000ABJB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC-49/U-S9000000ABJB CRYSTAL 9.0000MHZ 18PF T/H 87370 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HC-49/U-S9000000ABJB CRYSTAL 9.0000MHZ 18PF T/H 57829 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HC-49/U-S9000000ABJB CRYSTAL 9.0000MHZ 18PF T/H 42405 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-43-134-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
325142-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws