Location : Home > H > HC-49/U-S4915200ABKB
HC-49/U-S4915200ABKB
Share on FacebookShare on Facebook
HC-49/U-S4915200ABKB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC-49/U-S4915200ABKB CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF T/H 41925 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
HC-49/U-S4915200ABKB CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF T/H 57349 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HC-49/U-S4915200ABKB CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF T/H 94000 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325112-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325112-14-0 IC 59770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1699410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1699410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 18POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1699410000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1699410000 Weidmuller 298450 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5451572 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5451572 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451572 Phoenix Contact 147420 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451572 Phoenix Contact 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
426-83-210-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-210-41-002101 Preci-Dip 157550 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
426-83-210-41-002101 Preci-Dip 297950 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009508051 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
0009508051 Molex 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
0009508051 Molex 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
2-1318118-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)