Location : Home > H > HC-49/U-S25000000ABJB
HC-49/U-S25000000ABJB
Share on FacebookShare on Facebook
HC-49/U-S25000000ABJB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC-49/U-S25000000ABJB CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF T/H 61645 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
HC-49/U-S25000000ABJB CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF T/H 56919 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HC-49/U-S25000000ABJB CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF T/H 77290 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A21931007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A21931007 Eaton 157880 2016+ CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A21931007 IC 40520 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A21931007 NEW 87410 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-066-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1776313-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.571" (14.50mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1776313-2 595 ConnectorEurostyleTerminalStripStrip2Circuit0.571(14.50mm) Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
1776313-2 N/A 265 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3045208 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 8-24 AWG
3045208 Phoenix Contact 147290 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 8-24AWG Unitronix Electronics Limited
8-1456659-4 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-87-016-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
833-87-016-30-001101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-016-30-001101 Preci-Dip 297290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1986722-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1986722-2 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1986722-2 TE Connectivity AMP Connectors 147150 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
2-1986722-2 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433303-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1948430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1948430000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1948430000 Weidmuller 297310 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0530141210 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
60922-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.205" (5.21mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated