Location : Home > H > HC-49/U-S18000000ABJB
HC-49/U-S18000000ABJB
Share on FacebookShare on Facebook
HC-49/U-S18000000ABJB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HC-49/U-S18000000ABJB CRYSTAL 18.0000MHZ 18PF T/H 41905 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
HC-49/U-S18000000ABJB CRYSTAL 18.0000MHZ 18PF T/H 88290 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HC-49/U-S18000000ABJB CRYSTAL 18.0000MHZ 18PF T/H 57329 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395326012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1015410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm)
1015410000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1015410000 Weidmuller 147850 2016+ CONN TERM BLOCK 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1015410000 Weidmuller 287690 2016+ CONN TERM BLOCK 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com