Location : Home > H > HC-49/U-S12000000AAIB
HC-49/U-S12000000AAIB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38128-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38128-02-0 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38128-02-0 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387204702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1912401 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1912401 PHOENIX 33 NULL NULL Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1912401 Phoenix Contact 298650 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com