Location : Home > H > HBS150YH-AN
HBS150YH-AN
Share on FacebookShare on Facebook
HBS150YH-AN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HBS150YH-AN standard package with RoHS 43000 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
HBS150YH-AN Original&New&Rhos 98750 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PV36X253C01B00 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 25k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment
PV36X253C01B00 N/A 5 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PV36X253C01B00 STOCK 46580 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
PT4474C Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC-DC 4.2-5.7V 20A HRZ SMD
PT4474C TI/BB 18 2015+ 2015+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VI-J5T-MX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W
VI-J5T-MX-F3 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J5T-MX-F3 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-263-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W
VE-263-MY-F2 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-263-MY-F2 NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2TP-CV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W
VI-2TP-CV-F1 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2TP-CV-F1 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2WD-IV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W
VI-2WD-IV IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2WD-IV NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2WD-IV IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2WD-IV NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTN-IZ-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W
VI-JTN-IZ-F2 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTN-IZ-F2 NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B0B-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W