Location : Home > H > HBC40DRTH-S93
HBC40DRTH-S93
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP2-S240-51M2-C-LR Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN SOCKET
6469002-2 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized HM-ZD 4PR HDR 80P 3.7MM
0746961001 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN HEADER 40POS 2MM T/H GOLD