Location : Home > H > HAK821MBACRAKR
HAK821MBACRAKR
Share on FacebookShare on Facebook
HAK821MBACRAKR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HAK821MBACRAKR CAP CER 820PF 1KV 20 RADIAL 606800 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
HAK821MBACRAKR CAP CER 820PF 1KV 20 RADIAL 501600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
HAK821MBACRAKR CAP CER 820PF 1KV 20 RADIAL 1254100 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35081 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories BDG RL RND SWVL CLP WH
35081 Switchcraft Inc. 17930 1525+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 125V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
35081 Switchcraft Inc. 242410 1538+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 125V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
35081 Switchcraft Inc. 57829 15+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 125V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com