Location : Home > H > HA23005000J0G
HA23005000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HA23005000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ4749C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 2W SMBJ
SMBJ4749C/TR13 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ4749C/TR13 NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CZRU52C18-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 150MW 0603
CZRU52C18-HF Comchip Technology 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CZRU52C18-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.15W VR=18V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BAS70T-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT523
BAS70T-7-F DIODES 10000 2013+ SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER DIODE WLParts Electronics ltd
BAS70T-7-F IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BAS70T-7-F NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38522-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38522-03-0 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38522-03-0 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBRH15035RL Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE MODULE 35V 150A D-67
MBRH15035RL IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRH15035RL NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A204402 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A204402 Eaton 157840 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A204402 IC 40520 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A204402 NEW 98350 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2794958 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Black 10-26 AWG
2794958 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2794958 Phoenix Contact 147170 2016+ SURGE PROTEC TERM BLOCK 24VAC Unitronix Electronics Limited
2794958 Phoenix Contact 288370 2016+ SURGE PROTEC TERM BLOCK 24VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397050005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)