Location : Home > H > HA22015000J0G
HA22015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HA22015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CM309E5529600ABJT Crystals and Oscillators Crystals 5.5296MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
KDZTR6.2B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.5V 1W PMDU
KDZTR6.2B originalne 621853 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
KDZTR6.2B Rohm Semiconductor 8000 2012+ DIODE ZENER 6.2V 1W SOD-123 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OSTVK105050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
OSTVK105050 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVK105050 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK105050 On Shore Technology Inc. 157540 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
W2831-00 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.433" ~ 0.441" (11.00mm ~ 11.20mm) Tin
W2831-00 Harwin Inc. 157750 2016+ TERM TURRET SINGLE L=11MM-11.2MM Unitronix Electronics Limited
W2831-00 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
W2831-00 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GL169F23CET Crystals and Oscillators Crystals 16.9344MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
GL169F23CET IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL169F23CET NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LP240F35CDT Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 30 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
LP240F35CDT IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP240F35CDT NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PTZTE2518B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 1W PMDS
PTZTE2518B 40064 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PTZTE2518B NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PTZTE2518B STOCK 46990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PTZTE2518B ROHSPb 135200 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
796642-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
796642-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS VERT 5MM EKT Electronics Co., Ltd
796642-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS VERT 5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd