Location : Home > H > HA13605000J0G
HA13605000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HA13605000J0G distributors
1PMT4124C/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 1W DO216
2EZ3.9D2E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 2W DO204AL
2EZ3.9D2E3/TR8 IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT55B7V5-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD80
BZT55B7V5-GS08 39686 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZT55B7V5-GS08 STOCK 46590 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
UF8CT-E3/4W Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 150V 8A ITO220AC
UF8CT-E3/4W IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UF8CT-E3/4W NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1841430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole