Location : Home > H > HA11305000J0G
HA11305000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HA11305000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5937B/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 3W DO216AA
1PMT5937B/TR13 IC 56080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PMT4106/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 1W DO216
DMN5L06DWK-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 50V 0.305A SOT-363
DMN5L06DWK-7 Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DMN5L06DWK-7 38454 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
DMN5L06DWK-7 STOCK 43500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RGP30G-E3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD
RGP30G-E3/73 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RGP30G-E3/73 Vishay/General Semiconductor 8000 2012+ DIODE 3A 400V 150NS DO-201AD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RGP30G-E3/73 Vishay/General Semiconductor 8000 2015+ DIODE 3A 400V 150NS DO-201AD enkaite Electronics Co., Ltd
OSTOQ223251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ223251 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ223251 NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ223251 On Shore Technology Inc. 157740 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
HW07108200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW07108200J0G Amphenol FCI 147150 2016+ 350 TB SPRING PLUG WF Unitronix Electronics Limited
HW07108200J0G IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW07108200J0G NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1601664-1 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1601664-1 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OP02630000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.315" (8.00mm) Vertical Through Hole
OP02630000J0G Amphenol FCI 147270 2016+ 800 TB SOCKET PIN STRIP Unitronix Electronics Limited
OP02630000J0G IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OP02630000J0G NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1626680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1626680000 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1626680000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER 5.00MM 10POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1626680000 Weidmuller 288930 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com