Location : Home > H > HA11305000J0G
HA11305000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HA11305000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX25BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 2-14 AWG
ATX25BU Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATX25BU Amphenol PCD 147860 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATX25BU Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BLUE SIMEN Electronics Co.,Ltd
SIT8008BI-13-33S-16.384000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 16.384MHZ ST
OSTEZ027150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEZ027150 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEZ027150 NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEZ027150 On Shore Technology Inc. 147710 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
OQ13005100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ13005100J0G Amphenol FCI 147680 2016+ 762 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
OQ13005100J0G IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ13005100J0G NEW 80300 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1778638 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1778638 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1778638 Phoenix Contact 147560 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 2.5MM Unitronix Electronics Limited
1778638 Phoenix Contact 288110 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1869640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole