Location : Home > H > HA09615000J0G
HA09615000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HA09615000J0G distributors
T37031-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37031-03-0 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37031-03-0 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I35D24M00000 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I35D24M00000 CTS-Frequency Controls 57829 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I35D24M00000 CTS-Frequency Controls 88100 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I35D24M00000 CTS-Frequency Controls 88100 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMK-0.001KHZ-MP-D14-H-T10 Crystals and Oscillators Oscillators 1Hz NanoDrive? MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.2 V ~ 3.63 V 1.3¦ÌA
KE481351A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE481351A0J0G Amphenol FCI 157730 2016+ 350 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE481351A0J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE481351A0J0G NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8924BA-82-33N-20.00000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 20MHZ NC
34147 Semiconductor 21055 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
34147 Original 38506 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2-320576-1 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-320576-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 10-12 AWG #5/16 PIDG EKT Electronics Co., Ltd
OP20000000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OP20000000J0G Amphenol FCI 157840 2016+ 500 TB SOCKET PIN STRIP Unitronix Electronics Limited
OP20000000J0G IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OP20000000J0G NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1017240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1017240000 N/A 90 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1017240000 Weidmuller 147390 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1017240000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160859-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 17-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated