Location : Home > H > HA07005000J0G
HA07005000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HA07005000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMAJ4747CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 2W DO214AC
SMAJ4747CE3/TR13 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ4747CE3/TR13 NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAL74,215 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 215MA SOT23
BAL74,215 IC 37831 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BAL74,215 NXP 242090 1538+ DIODE HI SPEED SW 50V SOT-23 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BAL74,215 STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ACDBAT360-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 3A 2010
ACDBAT360-HF NEW 87570 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397370007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
148-90025 HellermannTyton 156990 2016+ HELACON PLUS ORANGE 400BG Unitronix Electronics Limited
1785980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1785980000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1785980000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1785980000 Weidmuller 298950 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 8POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282839-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
282839-2 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282839-2 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
282839-2 TE Connectivity AMP Connectors 147850 2016+ TERM BLOCK SIDE ENTRY 2POS .400 Unitronix Electronics Limited
282839-2 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK SIDE ENTRY 2POS .400 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com