Location : Home > H > H901505000J0G
H901505000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
H901505000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5374B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 5W AXIAL
1N5374B MOTOROLA 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1N5374B MOTOROLA 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
0387248002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0395240005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1863530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole