Location : Home > H > H508705100J0G
H508705100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
H508705100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT4622C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 1W DO216
TLZ9V1A-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80
TLZ9V1A-GS08 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ9V1A-GS08 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLZ9V1A-GS08 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FDMC3300NZA Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 20V 8A POWER33
FDMC3300NZA FAIRCHILD 89750 2016 MLP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FDMC3300NZA FAIRCHILD 25000 14-15+ QFN Nego IC Co.Doris@negoic.com
FDMC3300NZA RoHS 41258 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
796639-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796639-5 IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796639-5 TE Connectivity AMP Connectors 299110 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796639-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 5POS 5.08MM CE R/A HDRTRM BLK EKT Electronics Co., Ltd
796639-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 5POS 5.08MM CE R/A HDRTRM BLK SIMEN Electronics Co.,Ltd