Location : Home > H > H508705000J0G
H508705000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
H508705000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F30033CLR Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F30033CLR CTS-Frequency Controls 139730 NEW RoHS CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F30033CLR CTS-Frequency Controls 41955 1538+ CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F30033CLR CTS-Frequency Controls 57379 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F30033CLR CTS-Frequency Controls 98730 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
JANTX1N4995 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 360V 5W AXIAL
JANTX1N4995 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTX1N4995 MICROSEMI 10000 2013+ 5 WATT GLASS ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTX1N4995 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTFL-50.000MHZ-XK-E Crystals and Oscillators Oscillators 50MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
VM06750200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM06750200J0G Amphenol FCI 157200 2016+ 500 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
VM06750200J0G IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM06750200J0G NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ20B18000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) Vertical Through Hole
OQ20B18000J0G Amphenol FCI 147310 2016+ 250 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
OQ20B18000J0G IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ20B18000J0G NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
421336-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
328134 784494 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
328134 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP163F33IDT Crystals and Oscillators Crystals 16.384MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
LP163F33IDT IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP163F33IDT NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
322313 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322313 Semiconductor 21095 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-1776257-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
2-1776257-4 TE Connectivity AMP Connectors 157410 2016+ TERMINAL BLOCK 24POS 5.08MM VERT Unitronix Electronics Limited
2-1776257-4 TE Connectivity AMP Connectors 297390 2016+ TERMINAL BLOCK 24POS 5.08MM VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8009AI-82-18E-125.000000T Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 125MHZ OE
0340-0-15-01-34-01-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.032" ~ 0.046" (0.81mm ~ 1.17mm) No Tail Solder
0340-0-15-01-34-01-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-928776-7 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Square
1-928776-7 Distributor 110250 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-928776-7 IC 38860 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-928776-7 Original 40094 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1-928776-7 Semiconductor 21075 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
4059 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.205" (5.21mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated